TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Snina » Snina » Objekty » Hotel, penzión »

Hotel Kamei na Sninských rybníkoch, na predaj.

Hotel Kamei na Sninských rybníkoch, na predaj.

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária REMAX Vám ponúka jedinečnú investičnú príležitosť. Na predaj je hotel Kamei v rekreačnej oblasti Sninské rybníky. Hotel sa nachádza v blízkosti mesta Sniny, v prekrásnej prírode pod Sninským kameňom, v blízkosti prírodného biokúpaliska, vzdialeného len 5 minút pešo od hotela. Hotel poskytuje poskytuje komplexné ubytovacie, stravovacie a oddychovo - relaxačné služby jednotlivcom, aj celým skupinám. Ponúkaná nehnuteľnosť je štvorpodlažná, sčasti podpivničená, postavená na pozemku o rozlohe 2.614 m2. Prízemie tvorí recepcia, reštaurácia, letná terasa, kuchyňa, práčovňa a skladové priestory, na poschodiach sa nachádza 5 apartmánov a dvojlôžkové izby s kapacitou 60 lôžok. Na prvom poschodí je aj nočný bar so samostatným bočným vchodom z parkoviska. Súčasťou hotela je dvojpodlažná prístavba wellness centra s krytým bazénom, saunou, vírivkou a dvomi konferenčnými miestnosťami na poschodí. Na športové vyžitie sú tu tenisové kurty, na grilovanie kamenný altánok s krbom. Hosťom je k dispozícii strážené parkovisko pred hotelom. Inžinierske siete: elektrina, voda z vlastného zdroja, ohrev solárnymi kolektormi, odkanalizovanie do čističky odpadových vôd, vykurovanie spaľovaním biomasy v kontajnerovej kotolni. Bližšie informácie o ponúkaných službách a turistických možnostiach v okolí nájdete na oficiálnej stránke hotela www.kamei.sk. Cena ponúkanej nehnuteľnosti bude odprezentovaná len vážnym záujemcom v sídle realitnej kancelárie na Laboreckej ulici č. 17 v Humennom, alebo pri osobnej obhliadke nehnuteľnosti.

Cena: cena dohodou

  cena dohodou/m2

Kategória: Hotel, penzión - Predaj

Lokalita: Snina - Snina
(Hotel, penzión - Snina)

Zastavaná plocha: 895 m2

Úžitková plocha: 2 401 m2

Rozloha pozemku: 2 614 m2

Dátum aktualizácie: 12.12.2018

Identifikačné číslo: 92103

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

RE/MAX Absolute - REALITY ABSOLUTE s.r.o.

Drieňová 34, Bratislava
0917 Kliknite TU!

Maklér:

Krajňaková Božena
+421 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk